HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 5 - E premte, 14. Tetor 2011 - 15:00 h

TomoriLaci
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 14 Tetor 2011
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Roza Haxhiu" - Lushnje
Match referee(s):Emiliano BICAKU, Migen MASHA, Denis AGARAJ, Laver ALLA
 
Spektatore: 28
Weather:windy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 34' : Dragan TRAJKOVIC ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 24' : Ilirjan CAUSHAJ ( 1 | Faull )
  • 34' : Klajdi KUKA ( 1 | faull penallti )
  • 36' : Viktor GJYLA ( 1 | faull )
  • 54' : Ylli SHAMETI ( 1 )
  • 60' : Klevis ROSHI ( 1 )
  • 32' : Saimir KASTRATI ( 1 | reagim )
  • 62' : Nedzbedin SELIMI ( 1 )
  • 63' : Stipe BULJAN ( 1 )
  • 66' : Bledi VASHAKU ( 1 )
  • 75' : Ervin REXHA ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
   • 75' : Stipe BULJAN ( 1 )

    Permbledhja
   Ndeshja u luajt me dyer te mbyllura