HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Nedzbedin SELIMI

Personal data

Picture of Nedzbedin SELIMI
Nationality:Switzerland, Swiss Confederati Switzerland, Swiss Confederati
Name:Nedzbedin SELIMI
Birthday (Age):06. Tetor 1984 (39)
Height:180 cm
Weight:75 kg
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10VllazniavsLaci100--------
Friday September 16LacivsBylis100--------
Saturday September 24ApoloniavsLaci101--------
Sunday October 02LacivsSkenderbeu100-----1--
Friday October 14TomorivsLaci100--1-----
Sunday October 23LacivsDinamo101--------
Sunday October 30ShkumbinivsLaci100--12----
Friday November 18LacivsKamza101--------
Sunday November 27TeutavsLaci101--------
Sunday December 04LacivsKastrioti100--------
Saturday December 17TiranavsLaci010--------
Friday December 23LacivsFlamurtari100--1-----
Games total1114--32-1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2011-12Laci66-2--31-1--
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari21111-------
Kategoria Superiore 2010-11Laci1615128-61----
Career Total2422259-92-1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciMesfushor