HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Bledar MALAJ  - (-)22--------
 Bledi VASHAKU  Republika e Shqiperise08. Nentor 1981 (42)2929----4---
 Olti BISHANI  Republika e Shqiperise11. Janar 1988 (36)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --4---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Saimir KASTRATI  Republika e Shqiperise07. Mars 1983 (41)222023--1-----
 Elton DOKU  Republika e Shqiperise01. Tetor 1986 (37)27261--15-----
 Stipe BULJAN  Croatia, Republic of21. Shtator 1983 (40)2626-13-21----
 Ervis KAJA  Republika e Shqiperise29. Korrik 1987 (36)2927222-6-----
 Ardjan GEGA  Republika e Shqiperise04. Qershor 1986 (37)716---------
 Bosko MILENKOVIC  Serbia, Republic of10. Korrik 1984 (39)1515-2--1-----
 Stanislav VIDAKOVIC  Croatia, Republic of14. Tetor 1985 (38)11921--1-----
 Elio SHAZIVARI  Republika e Shqiperise14. Prill 1984 (40)2621522-5-----
 Besnik BURAKU  Republika e Shqiperise13. Janar 1988 (36)211---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 71261----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Silvio CAVRIC  Croatia, Republic of10. Korrik 1985 (38)1614211-2-----
 Denis MUSTAFARAJ  Republika e Shqiperise02. Prill 1985 (39)191545--41----
 Ervin REXHA  Republika e Shqiperise01. Nentor 1991 (32)17116-1-------
 Nedzbedin SELIMI  Switzerland, Swiss Confederati06. Tetor 1984 (39)2825338-61----
 Erjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (33)2826211-61----
 Bledar MARASHI  Republika e Shqiperise03. Tetor 1990 (33)2391412-------
 Miodrag KARADZIC  Montenegro, Republic of20. Janar 1987 (37)166101--1-----
 Flogert HIMO  Republika e Shqiperise29. Janar 1989 (35)1-1---------
 Roland BUSHI  Republika e Shqiperise26. Shkurt 1991 (33)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 201454----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Vilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)30291215-3-----
 Julian MALO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1985 (39)11----1-----
 Vangjel MILE  Republika e Shqiperise01. Korrik 1986 (37)3023754-41-1--
 Filip STOJANOVIC  Serbia, Republic of21. Janar 1988 (36)------------
 Arber HALITI  Republika e Shqiperise25. Janar 1992 (32)211---------
 Mate DRAGICEVIC  Croatia, Republic of19. Nentor 1979 (44)128439-1-----
 Alfred ZEFI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1991 (32)7341--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 481545-1--
 Stafi i Laci [Laci]

 Funksioni
Stavri NICA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ardian LASKA  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer