HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shtator 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E diel, 23. Tetor 2011 - 14:00 h

LaciDinamo
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 23 Tetor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Rejdi AVDO, Labian MUSTAFARAJ, Erand HOXHA, Denis REXHA
 
Spektatore: 1.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 92' : Erjon VUCAJ ( 1 )
  Demtim
  • 50' : Burhan EMERLLAHU ( 1 )
  • 70' : Kelvin JUSHI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 43' : Bledar MARASHI ( 1 )
   • 93' : Alfred ZEFI ( 1 )
   • 18' : Erjon HOTI ( 1 | Faull )
   • 38' : Erald DELIALLISI ( 1 | Faull )
   • 64' : Bekim KULI ( 1 | Simulim )
   • 90' : Eni IMAMI ( 1 | Faull per penallti )
   • 92' : Alfred OSMANI ( 1 | Protesta )
   Karton i verdhe-kuq
    • 83' : Bekim KULI ( 1 | Protesta )