HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Erald DELIALLISI

Personal data

Picture of Erald DELIALLISI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erald DELIALLISI
Birthday (Age):12. Mars 1982 (42)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11ApoloniavsDinamo100--------
Sunday September 18DinamovsSkenderbeu100--1-----
Sunday September 25TomorivsDinamo100--------
Saturday October 01PogradecivsDinamo100--1-----
Sunday October 16DinamovsShkumbini100--------
Sunday October 23LacivsDinamo100--1-----
Sunday November 06TeutavsDinamo100--------
Friday November 18DinamovsKastrioti100--------
Saturday November 26TiranavsDinamo100--1-----
Monday December 05DinamovsFlamurtari100--------
Saturday December 17VllazniavsDinamo100--------
Friday December 23DinamovsBylis100--------
Sunday March 04SkenderbeuvsDinamo101--------
Sunday March 18DinamovsPogradeci010--------
Monday April 09KamzavsDinamo100--------
Saturday April 14DinamovsTeuta100--------
Saturday April 21KastriotivsDinamo010--1-----
Games total1521--5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo761---5-----
Kategoria 1 2010-11Kamza11----------
Kategoria Superiore 2009-10Teuta161511-12-----
Career Total242221-17-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMesfushor