HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E diel, 06. Nentor 2011 - 15:07 h

TeutaDinamo
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 06 Nentor 2011
Match Time :15:07 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Gezim KOKA, Erand HOXHA, Klodian VARGU
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 49' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
 • 65' : Akil JAKUPI ( 1 )
  Karton i kuq
   • 51' : Ervis KRAJA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 12' : Flamur TAHIRI ( 1 )
   • 42' : Arian SHETA ( 1 )
   • 70' : Shaqir STAFA ( 1 )
   • 23' : Bekim KULI ( 1 )
   • 44' : Ariel SHTINI ( 1 | simulim brenda zones )
   • 62' : Andrea KULE ( 1 )