HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Akil JAKUPI

Personal data

Picture of Akil JAKUPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Akil JAKUPI
Birthday (Age):01. Shkurt 1988 (36)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 12TiranavsTeuta010--------
Sunday September 25VllazniavsTeuta100--------
Sunday October 16ApoloniavsTeuta100--1-----
Sunday October 23TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday October 30TomorivsTeuta100--------
Sunday November 06TeutavsDinamo1001-------
Sunday November 27TeutavsLaci100--------
Sunday December 04KamzavsTeuta100--------
Saturday December 17PogradecivsTeuta100--1-----
Friday December 23TeutavsKastrioti100--------
Friday February 10TeutavsTirana100--------
Sunday March 04FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday March 10TeutavsVllaznia100------1-
Sunday March 18BylisvsTeuta010--------
Saturday March 24TeutavsApolonia100--------
Friday March 30SkenderbeuvsTeuta100--1-----
Saturday April 14DinamovsTeuta1001-------
Sunday April 22TeutavsShkumbini100--------
Wednesday April 25LacivsTeuta100--1-----
Sunday April 29TeutavsKamza100--------
Saturday May 05TeutavsPogradeci1001-------
Saturday May 12KastriotivsTeuta100--------
Games total20203-4---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------1-----
Kategoria Superiore 2013-14Teuta1212--2-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta11--1-------
EUROPA League 2012-13Teuta11----------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta1111--4-4-----
Kategoria Superiore 2011-12Teuta1010--3-4---1-
EUROPA League 2010-11Besa11----1-----
Kategoria Superiore 2010-11Besa1313----6-2---
Superkupa 2010Besa------------
Kategoria Superiore 2009-10Teuta1515----51----
Career Total6464--10-2212-1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiMbrojtes
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiMbrojtes
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMbrojtes
Superkupa 20102010BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMbrojtes