HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E premte, 30. Mars 2012 - 20:00 h

SkenderbeuTeuta
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 30 Mars 2012
Match Time :20:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Lorenc JEMINI
 
Spektatore: 8.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
  • 41' : Emiljano VELIAJ ( 1 | Perplasje me Bratic.Koke me koke )
  Gol
   • 74' : Mirel COTA ( 1 | Kundersulm )
   Karton i verdhe
   • 33' : Bledi SHKEMBI ( 1 | Faull )
   • 46' : Marko RADAS ( 1 | Terheqje fanellet )
   • 79' : Renato ARAPI ( 1 | Faull )
   • 34' : Akil JAKUPI ( 1 | Faull )