HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Adnand TAHIRLLARI

Personal data

Picture of Adnand TAHIRLLARI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Adnand TAHIRLLARI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday October 23TeutavsSkenderbeu100--------
Saturday November 26VllazniavsSkenderbeu010--------
Monday December 05SkenderbeuvsBylis1001-------
Saturday December 17ApoloniavsSkenderbeu1001-------
Wednesday February 08SkenderbeuvsPogradeci010--------
Saturday March 10ShkumbinivsSkenderbeu101--------
Friday March 30SkenderbeuvsTeuta010--------
Games total4312-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani6241--------
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu312---------
Kupa e Shqiperise 2013-14Skenderbeu1-1---------
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu312-4-------
Career Total134914-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14SkenderbeuSulmues
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMesfushor