HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 10 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Ekipi - Elbasani [ELB]


 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  Elvis KOTORRI Elvis KOTORRI   Republika e Shqiperise 30. Prill 1979 (43) 12 12 - - - - - - - -
  Eduart MYFTARAGO Eduart MYFTARAGO   - (-) 2 1 1 - - - - - - -
  Shkelzen RUCI Shkelzen RUCI   Republika e Shqiperise - (-) 15 15 - - - - 2 1 - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - - 2 1 - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Klaudio CEMA Klaudio CEMA   - (-) 5 5 - 2 - - - - - - - -
  John GRABOVA John GRABOVA   - (-) 3 1 2 - 1 - 2 - - - - -
  Elio SHAZIVARI Elio SHAZIVARI   Republika e Shqiperise 14. Prill 1984 (38) 7 7 - 1 - - 1 - - - - -
  Jurgen LLESHI Jurgen LLESHI   - (-) 4 2 2 - - - - - - - - -
  Jurgen VOGLI Jurgen VOGLI   - (-) 11 11 - 1 - - 2 - - - - -
  Arjan PISHA Arjan PISHA   Republika e Shqiperise 18. Janar 1977 (45) 17 17 - 1 - - 2 - - - - -
  Ganjol KACULI Ganjol KACULI   Republika e Shqiperise - (-) 21 21 - - 1 1 3 - - - - -
  Elton BASRIU Elton BASRIU   Republika e Shqiperise - (-) 12 11 1 3 - 1 2 - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  2 2 14 1 - - - -
 Mesfushor Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Dorian BYLYKBASHI Dorian BYLYKBASHI   Republika e Shqiperise 08. Gusht 1980 (42) 8 8 - 1 1 - 1 - - 1 - -
  Arber Cyrbja Arber Cyrbja   - (-) 4 4 - 3 - - - - - - - -
  Endri DUKA Endri DUKA   Republika e Shqiperise 07. Tetor 1987 (34) 3 - 3 - - - 1 - - - - -
  Klaus GJORGA Klaus GJORGA   - (-) 1 - 1 - - - - - - - - -
  Serxhio MUKJA Serxhio MUKJA   - (-) 1 1 - - - - - - - - - -
  Dejan SHEHI Dejan SHEHI   - (-) 1 1 - - - - - - - - - -
  Besart VESELI Besart VESELI   - (-) 1 1 - - - - - - - - - -
  Xhulio JAUPI Xhulio JAUPI   - (-) 16 15 1 - 1 - - - - - - -
  Erjol MERXHA Erjol MERXHA   Republika e Shqiperise 21. Prill 1979 (43) 1 1 - 1 - - - - - - - -
  Orgest GAVA Orgest GAVA   Republika e Shqiperise 29. Mars 1990 (32) 26 26 - 2 1 - 5 - - - - -
  Endri DALIPI Endri DALIPI   Republika e Shqiperise 02. Maj 1983 (39) 4 4 - 2 - - - - - - - 1
  Mateo TOCI Mateo TOCI   Republika e Shqiperise - (-) 20 17 3 2 - - 7 1 1 1 - -
  Ovbokha AGBOYI Ovbokha AGBOYI   - (-) 21 19 2 1 2 - 2 - - - - -
  Ardit HILA Ardit HILA   Republika e Shqiperise 06. Janar 1993 (29) 24 22 2 2 - - 5 - - - - -
  Emiljano MUSTA Emiljano MUSTA   Republika e Shqiperise 31. Janar 1992 (30) 19 15 4 2 1 - 2 - - - - -
  Jurgen DOSTI Jurgen DOSTI   - (-) 16 12 4 1 - - 2 - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  8 2 39 2 1 2 - 1
 Sulmues Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Mirel COTA Mirel COTA   Republika e Shqiperise 14. Maj 1988 (34) 13 11 2 6 3 - 2 - - - - -
  Shamet LUTA Shamet LUTA   - (-) 4 2 2 2 - - - - - - - -
  Kristi SHYTI Kristi SHYTI   - (-) 2 1 1 - - - - - - - - -
  Brilant SYLA Brilant SYLA   - (-) 7 3 4 2 - - 2 - - - - -
  Rei UJKASHI Rei UJKASHI   - (-) 3 1 2 - - - - - - - - -
  Jean-Paul YONTCHA Jean-Paul YONTCHA   - (-) 6 6 - 2 1 - 1 - - - - -
  Enco MALINDI Enco MALINDI   Republika e Shqiperise 15. Janar 1988 (34) 20 18 2 9 - - - - - - 1 -
  Adnand TAHIRLLARI Adnand TAHIRLLARI   Republika e Shqiperise - (-) 6 2 4 1 - - - - - - - -
  Eri LAMCJA Eri LAMCJA   - (-) 20 12 8 4 4 - 1 - - - - -
  Mauricio RODRIGUES Mauricio RODRIGUES   - (-) 7 3 4 - - - 1 - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  16 2 46 2 1 2 1 1
 Stafi i Elbasani [Elbasani]

  Funksioni
Ilirjan FILJA Ilirjan FILJA   - (-) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Muharrem DOSTI Muharrem DOSTI   Republika e Shqiperise - (-) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer