HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Ganjol KACULI

Personal data

Picture of Ganjol KACULI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ganjol KACULI
Jersey Number:23
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014ElbasanivsSkenderbeu100--------
Wednesday, 10/09/2014ElbasanivsTeuta100--------
Sunday, 14/09/2014TiranavsElbasani1001-------
Saturday, 20/09/2014ElbasanivsFlamurtari100--------
Saturday, 27/09/2014VllazniavsElbasani100--------
Sunday, 05/10/2014ElbasanivsApolonia100--------
Saturday, 18/10/2014ElbasanivsLaci100--------
Sunday, 26/10/2014PartizanivsElbasani100--------
Sunday, 02/11/2014ElbasanivsKukësi100--------
Saturday, 08/11/2014TeutavsElbasani100--1-----
Sunday, 07/12/2014ElbasanivsVllaznia100--1-----
Saturday, 20/12/2014ElbasanivsPartizani100--------
Sunday, 25/01/2015ElbasanivsSkenderbeu100--------
Saturday, 31/01/2015KukësivsElbasani100--------
Sunday, 08/02/2015ElbasanivsTeuta100--------
Saturday, 14/02/2015TiranavsElbasani100--------
Sunday, 22/02/2015ElbasanivsFlamurtari100--------
Saturday, 28/02/2015VllazniavsElbasani100--1-----
Saturday, 21/03/2015SkenderbeuvsElbasani100-1------
Sunday, 12/04/2015TeutavsElbasani100--------
Saturday, 18/04/2015ElbasanivsTirana100--------
Games total2100113-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani1212--113-----
Kategoria 1 2013-14Elbasani------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini11----------
Kategoria 1 2012-13Elbasani------------
Kategoria 1 2011-12Elbasani11----1-----
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani33----1-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria 1 2009-10Elbasani1010-21-4-----
Career Total2727-2219-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniMesfushor