HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E diel, 07. Dhjetor 2014 - 14:00 h

ElbasaniVllaznia
14

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 07 Dhjetor 2014
Match Time :14:00 h
Match number :3
 
Match referee(s):Laver ALLA, Evaldo DYRMISHI, Devis KORESHI, Enea PASHAJ
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 77' : Ovbokha AGBOYI ( 1 )
 • 16' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
 • 53' : Sebastian SOSA ( 1 )
 • 64' : Sebastian SOSA ( 1 )
 • 80' : Arlind KALAJA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 70' : Arjan PISHA ( 1 )
 • 85' : Jurgen DOSTI ( 1 )
 • 86' : Mirel COTA ( 1 )
 • 89' : Ganjol KACULI ( 1 )