HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E diel, 02. Nentor 2014 - 14:00 h

ElbasaniKukësi
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 02 Nentor 2014
Match Time :14:00 h
 
Playground :ELBASAN ARENA
Match referee(s):Kreshnik CJAPI, Emirjon SINO, Enea PASHAJ, Orges GRABOVA
 
Spektatore: 400
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 21' : Pero PEJIC ( 1 )
  • 79' : Pero PEJIC ( 1 )
  Karton i kuq
   • 48' : Hair ZEQIRI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 48' : Elton BASRIU ( 1 )
   • 48' : Jurgen VOGLI ( 1 )
   • 42' : Kushtrim LUSHTAKU ( 1 )
   • 48' : Besar MUSOLLI ( 1 )