HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Kushtrim LUSHTAKU

Personal data

Picture of Kushtrim LUSHTAKU
Name:Kushtrim LUSHTAKU
Jersey Number:7
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014VllazniavsKukësi101--------
Sunday, 31/08/2014KukësivsElbasani101--------
Wednesday, 10/09/2014LacivsKukësi100--1-----
Sunday, 14/09/2014KukësivsPartizani100--1-----
Friday, 19/09/2014SkenderbeuvsKukësi100--------
Friday, 26/09/2014ApoloniavsKukësi100--11----
Saturday, 18/10/2014TiranavsKukësi1001-1-----
Sunday, 02/11/2014ElbasanivsKukësi101--1-----
Sunday, 09/11/2014KukësivsLaci1011-------
Sunday, 23/11/2014PartizanivsKukësi101--------
Sunday, 30/11/2014KukësivsSkenderbeu101--------
Friday, 12/12/2014TeutavsKukësi1011-------
Wednesday, 17/12/2014KukësivsTirana101--------
Sunday, 21/12/2014FlamurtarivsKukësi100--------
Saturday, 24/01/2015VllazniavsKukësi1001-1-----
Sunday, 08/02/2015LacivsKukësi100--1-----
Saturday, 28/02/2015ApoloniavsKukësi1001-------
Sunday, 08/03/2015TiranavsKukësi101--------
Saturday, 21/03/2015KukësivsVllaznia100--------
Monday, 13/04/2015KukësivsLaci101--------
Saturday, 18/04/2015PartizanivsKukësi101--1-----
Sunday, 26/04/2015KukësivsSkenderbeu010--1-----
Saturday, 02/05/2015KukësivsApolonia101--------
Saturday, 09/05/2015TeutavsKukësi101--------
Sunday, 17/05/2015KukësivsTirana101--1-----
Games total241145-101----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi3-3-1-1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari8711124--1--
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari22--1-------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi109175-101----
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi22-1------1-
Career Total25205982151-11-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiMesfushor