HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E shtunë, 24. Janar 2015 - 18:00 h

VllazniaKukësi
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 24 Janar 2015
Match Time :18:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Ermal BARUSHI, Klajdi KOLA, Denis REXHA
 
Spektatore: 1.800
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 65' : Arlind KALAJA ( 1 )
 • 5' : Pero PEJIC ( 1 )
 • 59' : Kushtrim LUSHTAKU ( 1 )
Karton i verdhe
 • 52' : Bekim DEMA ( 1 )
 • 24' : Hair ZEQIRI ( 1 )
 • 37' : Kushtrim LUSHTAKU ( 1 )
 • 62' : Erjon DUSHKU ( 1 )
 • 77' : Dritan SMAJLI ( 1 )
Penallti e humbur
 • 63' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )