HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E diel, 14. Shtator 2014 - 14:00 h

KukësiPartizani
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 14 Shtator 2014
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Evaldo DYRMISHI, Gerard QIRICI, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 2.500
Weather:rainy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 88' : Stevan RACIC ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 17' : Albi DOSTI ( 1 )
  • 46' : Dritan SMAJLI ( 1 )
  • 60' : Kushtrim LUSHTAKU ( 1 )
  • 62' : Erjon DUSHKU ( 1 )
  • 86' : Renato MALOTA ( 1 )
  • 25' : Arbnor FEJZULLAHU ( 1 )
  • 42' : Astrit FAZLIU ( 1 )
  • 46' : Stevan RACIC ( 1 )
  • 93' : Alban HOXHA ( 1 )