HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Shpetim DURO


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Shpetim DURO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Shpetim DURO
Birthday (Age): 24. Dhjetor 1959 (64)
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu2
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia7
Kategoria Superiore 2014-15Partizani15
Kupa e Shqiperise 2014-15Partizani-
Kupa e Shqiperise 2015-16Partizani-
Superkupa 2011Skenderbeu1
EUROPA League 2010-11Besa1
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu1
Kategoria Superiore 2010-11Besa1
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari2
Kupa e Shqiperise 2016-17Partizani-
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari1
Kupa e Shqiperise 2017-18Partizani-
Kupa e Shqiperise 2018-19Partizani-
Kupa e Shqiperise 2019-20Partizani-
Kategoria Superiore 2020-21Laci-
Career Total31

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuTranjer
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaTranjer
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniTranjer
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15PartizaniTranjer
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PartizaniTranjer
Superkupa 20112011SkenderbeuTranjer
EUROPA League 2010-112010-11BesaTranjer
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuTranjer
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaTranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariTranjer
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PartizaniTranjer
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariTranjer
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PartizaniTranjer
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PartizaniTranjer
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PartizaniTranjer
Kategoria Superiore 2020-212020-21LaciTranjer