HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Ekipi - Flamurtari [FLA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (41)1111-1-----1
 Edmir SALIEdmir SALI  - (-)----------
 Stivi FRASHERIStivi FRASHERI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1990 (33)651-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -----1
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ilir BERISHAIlir BERISHA  Republika e Kosoves25. Qershor 1991 (32)88-1--------
 Nikola DJURICNikola DJURIC  - (-)------------
 Julian GJINAJJulian GJINAJ  - (-)------------
 Nertil HOXHAJNertil HOXHAJ  - (-)1-1---------
 Slavko LUKICSlavko LUKIC  - (-)22----------
 Kristi MARKUKristi MARKU  Absence- (-)211---2-----
 Dardan QERKINIDardan QERKINI  AbsenceRepublika e Kosoves- (-)------------
 Milo RNICMilo RNIC  - (-)1091---2-----
 Daniel SADUSHIDaniel SADUSHI  - (-)------------
 Angjelo SHKURTIAngjelo SHKURTI  - (-)------------
 Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)1515-1-12-----
 Mauricio LEALMauricio LEAL  - (-)22----------
 Ergis MERSINIErgis MERSINI  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)66----------
 Ivan JAKOVLEVICIvan JAKOVLEVIC  - (-)66-1--------
 Taulant KUQITaulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (38)1192---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -16---1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 David BOCAJDavid BOCAJ  - (-)------------
 Lucas CANIGGIALucas CANIGGIA  Absence- (-)------------
 Masaki INUMAMasaki INUMA  - (-)1-1---------
 Aldo LLAMBIAldo LLAMBI  - (-)------------
 Balsa RADOVICBalsa RADOVIC  - (-)64221-2-----
 Donjet SHKODRADonjet SHKODRA  - (-)1010-53-2-----
 Arber BEQAJArber BEQAJ  - (-)9721--2-----
 Bruno TELUSHIBruno TELUSHI  - (-)1414-2--3--1--
 Hair ZEQIRIHair ZEQIRI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1988 (35)1010-4--3-----
 Haxhi NEZIRAJHaxhi NEZIRAJ  - (-)5412--------
 Alesio HYSENIAlesio HYSENI  - (-)532---2-----
 Ivan GALICIvan GALIC  - (-)1385-1-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5121--11-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur