HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Ekipi - Partizani [PAR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Dashamir XHIKADashamir XHIKA  Republika e Shqiperise23. Maj 1989 (34)44---1----
 Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (36)2626----3---
 Fabio GJONIKAJFabio GJONIKAJ  - (-)211-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -13---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Labinot IBRAHIMILabinot IBRAHIMI  Republika e Kosoves25. Qershor 1987 (36)1411331-2-----
 Gezim KRASNIQIGezim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Janar 1990 (34)532---------
 Arbnor FEJZULLAHUArbnor FEJZULLAHU  - (-)2929-1-14-----
 Ignat DISHLIEVIgnat DISHLIEV  - (-)422--1------
 Ardian CUCULIArdian CUCULI  - (-)2828----71----
 Amir RRAHMANIAmir RRAHMANI  - (-)2828-11-1-----
 Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (41)222112--3---1-
 Arben MUSKAJArben MUSKAJ  Republika e Shqiperise27. Qershor 1994 (29)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 23201--1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Jurgen BARDHIJurgen BARDHI  - (-)1-1---------
 Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (31)5141--------
 Idriz BATHAIdriz BATHA  - (-)2626-11-7-----
 Nderim NEDZIPINderim NEDZIPI  - (-)27252143-1----1
 Mentor MAZREKAJMentor MAZREKAJ  - (-)27252143-3--51-
 Lorenc TRASHILorenc TRASHI  Republika e Shqiperise- (-)292542--6-----
 Bunjamin SHABANIBunjamin SHABANI  - (-)13584------1-
 Asion DAJAAsion DAJA  Republika e Shqiperise14. Mars 1990 (34)17892--2-----
 Dorian BYLYKBASHIDorian BYLYKBASHI  Republika e Shqiperise08. Gusht 1980 (43)42221-1-----
 Emiljano VILAEmiljano VILA  Republika e Shqiperise12. Mars 1988 (36)29281112-11-1-1
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 123412-632
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Astrit FAZLIUAstrit FAZLIU  Republika e Kosoves28. Tetor 1987 (36)27111643-2---1-
 Stevan RACICStevan RACIC  Serbia, Republic of- (-)30291511-6-----
 Liridon OSMANAJLiridon OSMANAJ  - (-)1028-1-1-----
 Jurgen VATNIKAJJurgen VATNIKAJ  - (-)5141--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 273502-642
 Stafi i Partizani [Partizani]

 Funksioni
Shpetim DUROShpetim DURO  Republika e Shqiperise24. Dhjetor 1959 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer