HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 08 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Nderim NEDZIPI

Personal data

Picture of Nderim NEDZIPI
Name:Nderim NEDZIPI
Jersey Number:11
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014LacivsPartizani100--------
Saturday, 30/08/2014ApoloniavsPartizani101-------1
Thursday, 11/09/2014PartizanivsSkenderbeu101--------
Sunday, 14/09/2014KukësivsPartizani010--------
Friday, 19/09/2014PartizanivsTeuta101--------
Friday, 26/09/2014TiranavsPartizani101--------
Saturday, 04/10/2014PartizanivsFlamurtari101--------
Sunday, 19/10/2014VllazniavsPartizani101--------
Sunday, 26/10/2014PartizanivsElbasani100--------
Sunday, 02/11/2014PartizanivsApolonia100--------
Saturday, 08/11/2014SkenderbeuvsPartizani101--------
Sunday, 23/11/2014PartizanivsKukësi1001-------
Monday, 08/12/2014PartizanivsTirana1011-------
Saturday, 13/12/2014FlamurtarivsPartizani100--------
Wednesday, 17/12/2014PartizanivsVllaznia101--------
Sunday, 25/01/2015LacivsPartizani101--------
Saturday, 31/01/2015ApoloniavsPartizani100--------
Monday, 09/02/2015PartizanivsSkenderbeu101--------
Sunday, 22/02/2015PartizanivsTeuta100--------
Sunday, 08/03/2015VllazniavsPartizani010--------
Friday, 13/03/2015TiranavsPartizani1011-------
Saturday, 04/04/2015PartizanivsApolonia100--------
Monday, 13/04/2015SkenderbeuvsPartizani100--------
Saturday, 18/04/2015PartizanivsKukësi100--------
Saturday, 25/04/2015TeutavsPartizani101--------
Monday, 04/05/2015PartizanivsTirana101--1-----
Sunday, 17/05/2015PartizanivsVllaznia100--------
Games total252143-1----1


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi44-41-------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari55-11-1-----
Kategoria Superiore 2014-15Partizani1414-73-1----1
Kategoria Superiore 2013-14Partizani65122-3--3--
Career Total29281147-5--3-1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMesfushor