HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Nderim NEDZIPI

Personal data

Picture of Nderim NEDZIPI
Name:Nderim NEDZIPI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday February 07TiranavsPartizani010--------
Saturday February 15PartizanivsLushnja010--------
Sunday February 23VllazniavsPartizani010--1-----
Sunday March 02PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday March 08TeutavsPartizani1001-1-----
Sunday March 16VllazniavsPartizani101-----1--
Saturday March 22PartizanivsTirana1001-------
Sunday March 30FlamurtarivsPartizani101--------
Saturday April 05PartizanivsBesa100--------
Sunday April 13TeutavsPartizani100--------
Sunday April 20PartizanivsKukësi101--------
Saturday April 26PartizanivsKastrioti101--------
Wednesday April 30LacivsPartizani100--1-----
Saturday May 10LushnjavsPartizani100-----2--
Games total11342-3--3--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi44-41-------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari55-11-1-----
Kategoria Superiore 2014-15Partizani1414-73-1----1
Kategoria Superiore 2013-14Partizani65122-3--3--
Career Total29281147-5--3-1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMesfushor