HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 30 - E shtunë, 26. Prill 2014 - 17:00 h

PartizaniKastrioti
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 26 Prill 2014
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Selman Stërmasi"
Match referee(s):Andi KOCI, Klodian SHAHINI, Fatmir LAMA, Fatmir ELEZI
 
Spektatore: 400
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Partizani
Substitution min 63 ::Behar MALIQI <-> Ertan DEMIRISubstitution min 80 ::Antun DUNKOVIC <-> Nderim NEDZIPISubstitution min 89 ::Fatmir HYSENBELLIU <-> Mevlan MURATIGol min 48 ::Mario SACERKarton i verdhe min 29 ::Mevlan MURATI


Substitution min 46 ::Jetmir SEFA <-> Elton MUCOLLARI Substitution min 46 ::Gentian MANUKA <-> Erald TURDIU Substitution min 60 ::Nertil FERRAJ <-> Artan KARAPICI Karton i verdhe min 30 ::Arian SHETAKarton i verdhe min 30 ::Asion DAJAKarton i verdhe min 35 ::Erald TURDIUKarton i verdhe min 30 ::Arian SHETAKarton i verdhe min 30 ::Asion DAJAKarton i verdhe min 35 ::Erald TURDIU
Kastrioti
 Eventet
Gol
 • 48' : Mario SACER ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 29' : Mevlan MURATI ( 1 )
  • 30' : Arian SHETA ( 1 )
  • 30' : Asion DAJA ( 1 )
  • 35' : Erald TURDIU ( 1 )