HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Amir RRAHMANI

Personal data

Picture of Amir RRAHMANI
Name:Amir RRAHMANI
Jersey Number:18
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 21BesavsPartizani010--------
Saturday October 12PartizanivsTirana100--------
Saturday November 02SkenderbeuvsPartizani100--------
Saturday November 09PartizanivsTeuta100--------
Sunday November 24PartizanivsKastrioti100--------
Sunday December 08BylisvsPartizani100--------
Sunday December 15PartizanivsBesa100--------
Saturday February 01PartizanivsKukësi100--------
Friday February 07TiranavsPartizani100--------
Saturday February 15PartizanivsLushnja100--------
Sunday February 23VllazniavsPartizani100--------
Sunday March 02PartizanivsSkenderbeu100--1-----
Saturday March 08TeutavsPartizani100--------
Sunday March 16VllazniavsPartizani100--------
Saturday March 22PartizanivsTirana100--1-----
Sunday March 30FlamurtarivsPartizani100--------
Sunday April 13TeutavsPartizani100--1-----
Sunday April 20PartizanivsKukësi100--------
Saturday April 26PartizanivsKastrioti100--------
Wednesday April 30LacivsPartizani100--------
Sunday May 04PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday May 10LushnjavsPartizani100--------
Games total2110--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Partizani------------
Kategoria Superiore 2014-15Partizani1414--1-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Partizani------------
Kategoria Superiore 2013-14Partizani1111----3-----
Career Total2525--1-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMbrojtes