HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 32 - E diel, 04. Maj 2014 - 18:00 h

PartizaniSkenderbeu
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 04 Maj 2014
Match Time :18:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Enea JORGJI, Emigers GANCI, Astrit MAHMUTI
 
Spektatore: 2.000
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Partizani
Substitution min 56 ::Mario SACER <-> Antun DUNKOVICSubstitution min 61 ::Almir PLISKA <-> Besnik KRASNIQISubstitution min 76 ::Ertan DEMIRI <-> Behar MALIQIGol min 90 ::Mentor MAZREKAJKarton i verdhe min 26 ::Behar MALIQIKarton i verdhe min 87 ::Gezim KRASNIQIPenallti e humbur min 55 ::Migen MEMELLI


Substitution min 55 ::Amarildo DIMO <-> Bakary NIMAGA Substitution min 73 ::Ademir SOUZA <-> Marko RADAS Substitution min 88 ::Enkel ALIKAJ <-> Andi RIBAJGol min 87 ::Bledi SHKEMBIGol min 92 ::Pero PEJICKarton i verdhe min 40 ::Bakary NIMAGAKarton i verdhe min 53 ::Orges SHEHIGol min 87 ::Bledi SHKEMBIGol min 92 ::Pero PEJICKarton i verdhe min 40 ::Bakary NIMAGAKarton i verdhe min 53 ::Orges SHEHIGol min 87 ::Bledi SHKEMBIGol min 92 ::Pero PEJICKarton i verdhe min 40 ::Bakary NIMAGAKarton i verdhe min 53 ::Orges SHEHI
Skenderbeu
 Eventet
Gol
 • 90' : Mentor MAZREKAJ ( 1 )
 • 87' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
 • 92' : Pero PEJIC ( 1 )
Karton i verdhe
 • 26' : Behar MALIQI ( 1 )
 • 87' : Gezim KRASNIQI ( 1 )
 • 40' : Bakary NIMAGA ( 1 )
 • 53' : Orges SHEHI ( 1 )
Penallti e humbur
 • 55' : Migen MEMELLI ( 1 )