HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Behar MALIQI

Personal data

Picture of Behar MALIQI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Behar MALIQI
Birthday (Age):22. Shtator 1986 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31KastriotivsPartizani100--11----
Wednesday September 18PartizanivsBylis100--11----
Saturday September 28PartizanivsFlamurtari010--------
Wednesday October 02KukësivsPartizani101--------
Saturday October 12PartizanivsTirana101--------
Saturday November 02SkenderbeuvsPartizani101--------
Sunday November 24PartizanivsKastrioti010--------
Sunday December 08BylisvsPartizani100--1-----
Sunday December 15PartizanivsBesa101--------
Sunday March 02PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday March 08TeutavsPartizani101--------
Sunday March 16VllazniavsPartizani100--------
Saturday March 22PartizanivsTirana101--1-----
Sunday March 30FlamurtarivsPartizani100--------
Saturday April 05PartizanivsBesa100--------
Sunday April 13TeutavsPartizani101--------
Sunday April 20PartizanivsKukësi010--------
Saturday April 26PartizanivsKastrioti010--------
Wednesday April 30LacivsPartizani010--------
Sunday May 04PartizanivsSkenderbeu101--1-----
Games total1558--52----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Partizani117441-62----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA43111-2---1-
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA55--2-3-----
Career Total2015554-112--1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS