HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 28 - E diel, 13. Prill 2014 - 18:00 h

TeutaPartizani
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 13 Prill 2014
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Emirjon SINO, Evaldo DYRMISHI, Orges GRABOVA, Ilir TARTARAJ
 
Spektatore: 2.200
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Timeline
  Teuta
  Gol min 31 ::Idriz BATHAGol min 46 ::Ansi NIKAGol min 80 ::Albi DOSTIGol min 80 ::Albi DOSTI


  Substitution min 46 ::Dragan ANTANASIJEVIC <-> Behar MALIQIGol min 58 ::Migen MEMELLIKarton i verdhe min 9 ::Amir RRAHMANIGol min 58 ::Migen MEMELLIKarton i verdhe min 9 ::Amir RRAHMANI
  Partizani
   Eventet
  Gol
  • 31' : Idriz BATHA ( 1 )
  • 46' : Ansi NIKA ( 1 )
  • 80' : Albi DOSTI ( 1 )
  • 80' : Albi DOSTI ( 1 )
  • 58' : Migen MEMELLI ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 9' : Amir RRAHMANI ( 1 )