HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Hektor IDRIZI

Personal data

Picture of Hektor IDRIZI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Hektor IDRIZI
Birthday (Age):15. Prill 1989 (35)
Jersey Number:2
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31TeutavsBylis100--------
Sunday September 15BesavsTeuta101--------
Wednesday September 18TeutavsFlamurtari100--------
Sunday September 22KukësivsTeuta100--------
Sunday September 29TeutavsTirana100--------
Wednesday October 02LushnjavsTeuta100--------
Sunday October 06TeutavsVllaznia101--------
Saturday October 19SkenderbeuvsTeuta100--------
Saturday October 26TeutavsLaci101--------
Friday November 01TeutavsKastrioti100--------
Saturday November 09PartizanivsTeuta100--------
Saturday November 23BylisvsTeuta100--------
Saturday November 30TeutavsBesa100--------
Sunday December 08FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday December 14TeutavsKukësi100--------
Sunday February 02TeutavsLushnja010--------
Saturday February 08VllazniavsTeuta101--------
Saturday February 22LacivsTeuta010--------
Saturday March 01KastriotivsTeuta100--------
Saturday March 08TeutavsPartizani101--------
Thursday March 13TeutavsTirana100--------
Sunday March 16FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday April 05KukësivsTeuta100--------
Sunday April 13TeutavsPartizani100--------
Sunday April 20LacivsTeuta100--------
Saturday April 26TeutavsSkenderbeu100--------
Wednesday April 30LushnjavsTeuta100--------
Saturday May 10VllazniavsTeuta100--------
Games total2625--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari1212-3--2-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari22----1-----
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari12102---2-----
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia22----1-----
Kategoria Superiore 2013-14Teuta131213--------
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta1-1---------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis44----1-----
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis------1-----
Kategoria Superiore 2011-12Bylis77----3-----
Kategoria Superiore 2010-11Bylis844---2-----
Kategoria 1 2009-10Bylis10221002-1------
Career Total163551088-113-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BylisPLAYERS