HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 21 - E shtunë, 01. Mars 2014 - 15:00 h

KastriotiTeuta
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 01 Mars 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Gerard QIRICI, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 1.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kastrioti
Substitution min 64 ::Erald TURDIU <-> Artan KARAPICISubstitution min 79 ::Enco MALINDI <-> Jetmir SEFASubstitution min 86 ::Sermiran CELA <-> Arian SHETAKarton i verdhe min 28 ::Elton MUCOLLARIKarton i verdhe min 67 ::Jetmir SEFAKarton i verdhe min 75 ::Erald TURDIU


Substitution min 60 ::Albi DOSTI <-> Rijat SHALA Substitution min 70 ::Joel Apezteguia HIJUELOS <-> Ansi NIKA Substitution min 74 ::Arber Cyrbja <-> Ikechukwu KALU Karton i verdhe min 29 ::Idriz BATHAKarton i verdhe min 53 ::Rijat SHALA
Teuta
 Eventet
Karton i verdhe
  • 28' : Elton MUCOLLARI ( 1 )
  • 67' : Jetmir SEFA ( 1 )
  • 75' : Erald TURDIU ( 1 )
  • 29' : Idriz BATHA ( 1 )
  • 53' : Rijat SHALA ( 1 )