HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E enjte, 13. Mars 2014 - 19:00 h

TeutaTirana
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E enjte, 13 Mars 2014
Match Time :19:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Emiliano BICAKU, Rejdi AVDO, Olsi SOKOLI
 
Spektatore: 3.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Teuta
Substitution min 46 ::Joel Apezteguia HIJUELOS <-> Ikechukwu KALUSubstitution min 58 ::Rijat SHALA <-> Ansi NIKASubstitution min 80 ::Arber Cyrbja <-> Julian AHMATAJGol min 44 ::Rustem HOXHAKarton i verdhe min 62 ::Bledar HODO


Substitution min 46 ::Mario MORINA <-> Francis KAHATA Substitution min 69 ::Erlind KORRESHI <-> Dorian KERCIKU Substitution min 80 ::Ivan DELIC <-> Afrim TAKU Gol min 36 ::Erando KARABECIKarton i verdhe min 83 ::Elvis SINAKarton i verdhe min 85 ::Selemani NDIKUMANAGol min 36 ::Erando KARABECIKarton i verdhe min 83 ::Elvis SINAKarton i verdhe min 85 ::Selemani NDIKUMANA
Tirana
 Eventet
Gol
  • 44' : Rustem HOXHA ( 1 )
  • 36' : Erando KARABECI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 62' : Bledar HODO ( 1 )
  • 83' : Elvis SINA ( 1 )
  • 85' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )