HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Selemani NDIKUMANA

Personal data

Picture of Selemani NDIKUMANA
Name:Selemani NDIKUMANA
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday February 07TiranavsPartizani010--------
Sunday February 23TiranavsBesa100--------
Sunday March 02FlamurtarivsTirana1001-1-----
Saturday March 08TiranavsKukësi100--------
Thursday March 13TeutavsTirana100--1-----
Sunday March 16TiranavsKukësi100--1-----
Saturday March 29TiranavsLaci100--------
Saturday April 05SkenderbeuvsTirana1001-------
Saturday April 12TiranavsLushnja101--------
Saturday April 26TiranavsVllaznia100--------
Sunday May 04FlamurtarivsTirana100--------
Games total10112-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Tirana131215915---1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana11-1-11-----
Kategoria Superiore 2013-14Tirana76113-3-----
Career Total2119271229---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaSulmues