HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Ekipi - Tirana [TIR]


 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  Stivi FRASHERI Stivi FRASHERI   Republika e Shqiperise 29. Gusht 1990 (33) 26 26 - - - - 3 - - -
  Edvin BAKAJ Edvin BAKAJ   Republika e Shqiperise 09. Tetor 1987 (35) 8 8 - - - 1 1 - - -
  Marsel CAKA Marsel CAKA   - (-) - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - 1 4 - - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Entrit IDRIZI Entrit IDRIZI   - (-) 6 4 2 3 - - 2 - - - - -
  Kiro RISTEVSKI Kiro RISTEVSKI   Macedonia, the former Yugoslav 22. Tetor 1990 (32) 12 12 - 4 - - 1 - - - - -
  Renaldo KALARI Renaldo KALARI   Republika e Shqiperise 25. Qershor 1984 (39) 20 16 4 6 - - 3 - - - - -
  Gentian MUCA Gentian MUCA   Republika e Shqiperise 13. Maj 1987 (36) 31 31 - - 5 - 7 - - - - -
  Entonio PASHAJ Entonio PASHAJ   Republika e Shqiperise 10. Nentor 1984 (38) 16 13 3 2 - - 2 1 - - - -
  Debatik CURRI Debatik CURRI   Republika e Shqiperise 28. Dhjetor 1983 (39) 26 25 1 - 2 - 11 - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  7 1 30 1 - - - -
 Mesfushor Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Francis KAHATA Francis KAHATA   - (-) 11 10 1 4 1 - 2 - - - - -
  Ervin BULKU Ervin BULKU   Republika e Shqiperise 03. Mars 1981 (42) 26 22 4 2 1 - 6 2 - - - -
  Renato HYSHMERI Renato HYSHMERI   Republika e Shqiperise 04. Mars 1989 (34) 19 9 10 5 2 - - - - - - -
  Erando KARABECI Erando KARABECI   Republika e Shqiperise 06. Shtator 1988 (35) 30 29 1 1 - - 4 - - - - -
  Gjergj MUZAKA Gjergj MUZAKA   Republika e Shqiperise 26. Shtator 1984 (38) 12 12 - - 1 - 1 - - - - -
  Dorian KERCIKU Dorian KERCIKU   - (-) 23 22 1 8 - - 5 - - - - -
  Argjend MALAJ Argjend MALAJ   - (-) 23 14 9 5 - - 1 - - - - -
  Jetmir SEFA Jetmir SEFA   Republika e Shqiperise 30. Janar 1987 (36) 10 3 7 3 1 1 2 - - - - -
  Afrim TAKU Afrim TAKU   Republika e Shqiperise 04. Gusht 1989 (34) 33 32 1 3 1 - 3 - - - - -
  Alush GAVAZAJ Alush GAVAZAJ   Republika e Shqiperise - (-) - - - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  14 2 54 3 - - - -
 Sulmues Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Meddie KAGERE Meddie KAGERE   - (-) 14 4 10 2 1 - 1 - - - - -
  Tomislav BUSIC Tomislav BUSIC   - (-) 28 17 11 8 4 - 1 - - - - -
  Mario MORINA Mario MORINA   - (-) 24 19 5 14 2 - 3 - - - - -
  Selemani NDIKUMANA Selemani NDIKUMANA   - (-) 27 22 5 7 9 1 5 - - - 1 -
  Elis BAKAJ Elis BAKAJ   Republika e Shqiperise 25. Qershor 1987 (36) 25 24 1 3 13 1 5 - - - - -
  Ronald OLAKI Ronald OLAKI   - (-) 5 - 5 - - - - - - - - -
  Grent HALILI Grent HALILI   Republika e Shqiperise - (-) 2 - 2 - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  43 4 69 3 - - 1 -
 Stafi i Tirana [Tirana]

  Funksioni
Gugash MAGANI Gugash MAGANI   Republika e Shqiperise - (-) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer