HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Ervin BULKU

Personal data

Picture of Ervin BULKU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ervin BULKU
Birthday (Age):03. Mars 1981 (43)
Height:183 cm
Weight:76 kg
Jersey Number:8
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014TiranavsApolonia100--------
Saturday, 30/08/2014TiranavsFlamurtari100--1-----
Thursday, 11/09/2014VllazniavsTirana0101-------
Sunday, 14/09/2014TiranavsElbasani100--------
Saturday, 20/09/2014LacivsTirana100--------
Friday, 26/09/2014TiranavsPartizani100--1-----
Saturday, 04/10/2014SkenderbeuvsTirana100--11----
Sunday, 26/10/2014TeutavsTirana100--------
Sunday, 02/11/2014FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 08/11/2014TiranavsVllaznia100--1-----
Sunday, 30/11/2014TiranavsLaci100--------
Monday, 08/12/2014PartizanivsTirana100--------
Saturday, 13/12/2014TiranavsSkenderbeu100--------
Wednesday, 17/12/2014KukësivsTirana100--------
Sunday, 21/12/2014TiranavsTeuta101--------
Saturday, 24/01/2015TiranavsApolonia100--1-----
Sunday, 22/02/2015LacivsTirana100--11----
Sunday, 08/03/2015TiranavsKukësi100--------
Friday, 13/03/2015TiranavsPartizani100--------
Monday, 16/03/2015TeutavsTirana010--------
Sunday, 22/03/2015ApoloniavsTirana100--------
Saturday, 04/04/2015FlamurtarivsTirana101--------
Sunday, 12/04/2015TiranavsVllaznia010--------
Saturday, 18/04/2015ElbasanivsTirana010--------
Sunday, 26/04/2015TiranavsLaci100--------
Monday, 04/05/2015PartizanivsTirana100--------
Games total22421-62----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana11----------
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana------------
Kategoria Superiore 2014-15Tirana1312111-62----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana11----1-----
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi55----------
EURO 2012 - Ukraine & PolandShqiperi44----1-----
Ndeshje miqesoreShqiperi2111--------
Kualifikimi - Boterori 2010Shqiperi11----------
Career Total2725221-82----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaMesfushor
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiMesfushor
EURO 2012 - Ukraine & Poland2010ShqiperiMesfushor
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiMesfushor
Kualifikimi - Boterori 20102008ShqiperiMbrojtes