HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E enjte, 11. Shtator 2014 - 17:00 h

VllazniaTirana
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E enjte, 11 Shtator 2014
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Laver ALLA, Orges GRABOVA, Devis KORESHI, Skerdi GRECA
 
Spektatore: 7.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 18' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
  • 94' : Ervin BULKU ( 1 )
Karton i verdhe
  • 19' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
  • 52' : Rijat SHALA ( 1 )
  • 94' : Erind SELIMAJ ( 1 )
  • 35' : Entrit IDRIZI ( 1 )
  • 90' : Stivi FRASHERI ( 1 )