HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Stivi FRASHERI

Personal data

Picture of Stivi FRASHERI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Stivi FRASHERI
Birthday (Age):29. Gusht 1990 (33)
Height:190 cm
Weight:80 kg
Jersey Number:1
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday, 24/08/2014TiranavsApolonia100------
Saturday, 30/08/2014TiranavsFlamurtari100--1---
Thursday, 11/09/2014VllazniavsTirana100--1---
Sunday, 14/09/2014TiranavsElbasani100------
Saturday, 20/09/2014LacivsTirana100------
Friday, 26/09/2014TiranavsPartizani100------
Saturday, 04/10/2014SkenderbeuvsTirana100------
Saturday, 18/10/2014TiranavsKukësi100------
Sunday, 26/10/2014TeutavsTirana100------
Sunday, 02/11/2014FlamurtarivsTirana100------
Saturday, 08/11/2014TiranavsVllaznia100------
Sunday, 23/11/2014ElbasanivsTirana100--1---
Monday, 08/12/2014PartizanivsTirana100------
Saturday, 13/12/2014TiranavsSkenderbeu100------
Wednesday, 17/12/2014KukësivsTirana100------
Sunday, 21/12/2014TiranavsTeuta100------
Saturday, 24/01/2015TiranavsApolonia100------
Friday, 30/01/2015TiranavsFlamurtari100------
Sunday, 08/02/2015VllazniavsTirana100------
Saturday, 14/02/2015TiranavsElbasani100------
Sunday, 22/02/2015LacivsTirana100------
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana100------
Sunday, 08/03/2015TiranavsKukësi100------
Friday, 13/03/2015TiranavsPartizani100------
Saturday, 09/05/2015TiranavsSkenderbeu100------
Sunday, 17/05/2015KukësivsTirana100------
Games total2600--3---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2019-20Kukësi----------
Kategoria Superiore 2018-19Kukësi----------
Kategoria Superiore 2017-18Kukësi11--------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari211-------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana33----1---
Kategoria Superiore 2015-16Bylis88----3---
Kategoria Superiore 2014-15Tirana1414----3---
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana----------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis77---1----
Kupa e Shqiperise 2013-14Bylis----------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis33----1---
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis----------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis99----52--
Kategoria Superiore 2010-11Bylis99----2---
U-21 InternationalsShqiperia U-2144--------
Career Total60591--1152--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20KukësiPortier
Kategoria Superiore 2018-192018-19KukësiPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18KukësiPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaPortier
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisPortier
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14BylisPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisPortier
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisPortier
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Portier