HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E diel, 23. Nentor 2014 - 18:10 h

ElbasaniTirana
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 23 Nentor 2014
Match Time :18:10 h
Match number :3
 
Playground :ELBASAN ARENA
Match referee(s):Andi KOCI, Erjon VELO, Fatmir LAMA
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 23' : Dorian BYLYKBASHI ( 1 )
   Gol
   • 19' : Dorian BYLYKBASHI ( 1 )
   • 26' : Gentian MUCA ( 1 )
   • 31' : Elis BAKAJ ( 1 )
   • 99' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 26' : Mateo TOCI ( 1 )
   • 96' : Ardit HILA ( 1 )
   • 100' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
   • 22' : Dorian KERCIKU ( 1 )
   • 96' : Stivi FRASHERI ( 1 )