HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E shtunë, 30. Gusht 2014 - 21:00 h

TiranaFlamurtari
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 30 Gusht 2014
Match Time :21:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Denis REXHA, Ridiger COKAJ, Melis DERVISHI
 
Spektatore: 4.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 67' : Elis BAKAJ ( 1 )
  Karton i kuq
  • 60' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
  • 60' : Edvin BAKAJ ( 1 )
  • 60' : Franc VELIU ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 25' : Ervin BULKU ( 1 )
  • 54' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
  • 86' : Mario MORINA ( 1 )
  • 88' : Stivi FRASHERI ( 1 )
  • 95' : Debatik CURRI ( 1 )
  • 52' : Polizoi ARBERI ( 1 )
  • 54' : Gledi MICI ( 1 )
  • 76' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
  • 85' : Erjon VUCAJ ( 1 )