HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - GILBERTO Fortunato  Absence

Personal data

Picture of GILBERTO Fortunato
Name:GILBERTO Fortunato
Player Position:Sulmues

Status

  AwayAbsence
Reason of absence:

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014FlamurtarivsTeuta1011-------
Saturday, 30/08/2014TiranavsFlamurtari101--------
Wednesday, 10/09/2014FlamurtarivsApolonia100--------
Sunday, 14/09/2014FlamurtarivsVllaznia101--------
Saturday, 20/09/2014ElbasanivsFlamurtari100--------
Saturday, 27/09/2014FlamurtarivsLaci1011-------
Saturday, 04/10/2014PartizanivsFlamurtari101--------
Friday, 17/10/2014FlamurtarivsSkenderbeu010--------
Saturday, 13/12/2014FlamurtarivsPartizani101--------
Games total8162-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Tirana312---2---1-
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari65142-------
Kategoria Superiore 2013-14Tirana66--5-1---1-
Career Total1512347-3---2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaSulmues