HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - GILBERTO Fortunato

Personal data

Picture of GILBERTO Fortunato
Name:GILBERTO Fortunato
Jersey Number:23
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday February 01KastriotivsTirana010--------
Friday February 07TiranavsPartizani1001-------
Sunday February 23TiranavsBesa1001-------
Sunday March 02FlamurtarivsTirana100--1-----
Saturday March 08TiranavsKukësi1002-------
Thursday March 13TeutavsTirana100--------
Sunday March 16TiranavsKukësi100--------
Saturday March 22PartizanivsTirana100--------
Saturday March 29TiranavsLaci100--------
Saturday April 26TiranavsVllaznia100--------
Sunday May 04FlamurtarivsTirana1001-------
Games total10105-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Tirana312---2---1-
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari65142-------
Kategoria Superiore 2013-14Tirana66--5-1---1-
Career Total1512347-3---2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaSulmues