HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E shtunë, 01. Shkurt 2014 - 15:00 h

KastriotiTirana
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 01 Shkurt 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Kridens META, Rejdi AVDO, Emiliano BICAKU
 
Spektatore: 2.200
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kastrioti
Substitution min 62 ::Erald TURDIU <-> Gentian MANUKASubstitution min 68 ::Elton DOKU <-> Asion DAJASubstitution min 74 ::Elton MUCOLLARI <-> Sermiran CELADemtim min 61 ::Asion DAJAKarton i verdhe min 13 ::Davor BRATICKarton i verdhe min 54 ::Asion DAJAKarton i verdhe min 64 ::Fatmir CACA


Substitution min 46 ::GILBERTO Fortunato <-> Mirel COTA Substitution min 72 ::Ivan DELIC <-> Dorian KERCIKU Karton i verdhe min 22 ::Afrim TAKUKarton i verdhe min 43 ::Endrit VRAPIKarton i verdhe min 22 ::Afrim TAKUKarton i verdhe min 43 ::Endrit VRAPI
Tirana
 Eventet
Demtim
  • 61' : Asion DAJA ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 13' : Davor BRATIC ( 1 )
    • 54' : Asion DAJA ( 1 )
    • 64' : Fatmir CACA ( 1 )
    • 22' : Afrim TAKU ( 1 )
    • 43' : Endrit VRAPI ( 1 )