HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 25 - E shtunë, 22. Mars 2014 - 21:00 h

PartizaniTirana
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 22 Mars 2014
Match Time :21:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Enea JORGJI, Laver ALLA, Astrit MAHMUTI, Rudin PRECA
 
Spektatore: 12.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Partizani
Substitution min 61 ::Renato HYSHMERI <-> Behar MALIQISubstitution min 71 ::Rigers DUSHKU <-> Mario SACERSubstitution min 75 ::Ertan DEMIRI <-> Labinot IBRAHIMIGol min 93 ::Nderim NEDZIPIKarton i verdhe min 7 ::Amir RRAHMANIKarton i verdhe min 7 ::Alban HOXHAKarton i verdhe min 37 ::Behar MALIQIKarton i verdhe min 60 ::Labinot IBRAHIMI


Substitution min 59 ::Erlind KORRESHI <-> Dorian KERCIKU Substitution min 70 ::Erion HOXHALLARI <-> Mario MORINA Substitution min 80 ::Mensur LIMANI <-> Ivan DELICGol min 42 ::Mario MORINAKarton i verdhe min 51 ::Erando KARABECIKarton i verdhe min 58 ::Entonio PASHAJKarton i verdhe min 66 ::Erlind KORRESHIKarton i verdhe min 72 ::Erion HOXHALLARIKarton i verdhe min 92 ::Mensur LIMANIKarton i verdhe-kuq min 85 ::Erlind KORRESHIGol min 42 ::Mario MORINAKarton i verdhe min 51 ::Erando KARABECIKarton i verdhe min 58 ::Entonio PASHAJKarton i verdhe min 66 ::Erlind KORRESHIKarton i verdhe min 72 ::Erion HOXHALLARIKarton i verdhe min 92 ::Mensur LIMANIKarton i verdhe-kuq min 85 ::Erlind KORRESHIGol min 42 ::Mario MORINAKarton i verdhe min 51 ::Erando KARABECIKarton i verdhe min 58 ::Entonio PASHAJKarton i verdhe min 66 ::Erlind KORRESHIKarton i verdhe min 72 ::Erion HOXHALLARIKarton i verdhe min 92 ::Mensur LIMANIKarton i verdhe-kuq min 85 ::Erlind KORRESHI
Tirana
 Eventet
Gol
 • 93' : Nderim NEDZIPI ( 1 )
 • 42' : Mario MORINA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 7' : Amir RRAHMANI ( 1 )
 • 7' : Alban HOXHA ( 1 )
 • 37' : Behar MALIQI ( 1 )
 • 60' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )
 • 51' : Erando KARABECI ( 1 )
 • 58' : Entonio PASHAJ ( 1 )
 • 66' : Erlind KORRESHI ( 1 )
 • 72' : Erion HOXHALLARI ( 1 )
 • 92' : Mensur LIMANI ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 85' : Erlind KORRESHI ( 1 )