HOT NEWS
E shtunë, 13 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Douglas MENDES  Absence

Personal data

Picture of Douglas MENDES
Name:Douglas MENDES
Player Position:Mbrojtes

Status

  AwayAbsence
Reason of absence:

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday, 30/08/2014TiranavsFlamurtari100--------
Wednesday, 10/09/2014FlamurtarivsApolonia100--------
Sunday, 14/09/2014FlamurtarivsVllaznia100--1-----
Saturday, 20/09/2014ElbasanivsFlamurtari100--------
Saturday, 27/09/2014FlamurtarivsLaci100--1-----
Friday, 17/10/2014FlamurtarivsSkenderbeu100--1-----
Saturday, 25/10/2014KukësivsFlamurtari100--------
Sunday, 02/11/2014FlamurtarivsTirana100--1-----
Saturday, 22/11/2014VllazniavsFlamurtari100--1-----
Sunday, 07/12/2014LacivsFlamurtari100--------
Saturday, 13/12/2014FlamurtarivsPartizani100--------
Games total1200--5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari77----5-----
Career Total77----5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMbrojtes



Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit