HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Arbër ABILALIAJ

Personal data

Picture of Arbër ABILALIAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arbër ABILALIAJ
Birthday (Age):06. Qershor 1986 (38)
Jersey Number:21
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014FlamurtarivsTeuta1011-------
Saturday, 30/08/2014TiranavsFlamurtari100--------
Wednesday, 10/09/2014FlamurtarivsApolonia101--------
Sunday, 14/09/2014FlamurtarivsVllaznia010--------
Saturday, 20/09/2014ElbasanivsFlamurtari010--------
Saturday, 27/09/2014FlamurtarivsLaci010--------
Saturday, 04/10/2014PartizanivsFlamurtari010--------
Friday, 17/10/2014FlamurtarivsSkenderbeu1011-------
Saturday, 25/10/2014KukësivsFlamurtari100--------
Sunday, 02/11/2014FlamurtarivsTirana100--------
Sunday, 09/11/2014ApoloniavsFlamurtari010--------
Saturday, 22/11/2014VllazniavsFlamurtari100--------
Sunday, 07/12/2014LacivsFlamurtari100--------
Sunday, 21/12/2014FlamurtarivsKukësi100--1-----
Saturday, 24/01/2015FlamurtarivsTeuta1001-------
Friday, 30/01/2015TiranavsFlamurtari101--------
Saturday, 14/02/2015FlamurtarivsVllaznia1001-------
Thursday, 12/03/2015FlamurtarivsLaci101--------
Saturday, 25/04/2015FlamurtarivsElbasani101--------
Saturday, 02/05/2015LacivsFlamurtari101--------
Saturday, 09/05/2015FlamurtarivsPartizani100--------
Saturday, 16/05/2015SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Games total16674-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari1210254-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari1082210-1--1--
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari11--1-------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana21112-------
Kategoria Superiore 2009-10Tirana1313-46-6-----
Career Total383351223-8--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaSulmues