HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E diel, 21. Dhjetor 2014 - 18:00 h

FlamurtariKukësi
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 21 Dhjetor 2014
Match Time :18:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Ermal BARUSHI, Emigers GANCI, Denis REXHA
 
Spektatore: 3.600
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Demtim
  • 48' : Agim METO ( 1 )
   Gol
    • 16' : Pero PEJIC ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 27' : Taulant KUQI ( 1 )
    • 30' : Ardit SHEHAJ ( 1 )
    • 35' : Arbër ABILALIAJ ( 1 )
    • 70' : Francisco JEFFERSON ( 1 )
    • 78' : Ylli SHAMETI ( 1 )
    Karton i verdhe-kuq
     • 80' : Ylli SHAMETI ( 1 )