HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E premte, 30. Janar 2015 - 19:00 h

TiranaFlamurtari
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 30 Janar 2015
Match Time :19:00 h
Match number :1
 
Playground :ELBASAN ARENA
Match referee(s):Laver ALLA, Devis KORESHI, Ermal BARUSHI, Edlir MALO
 
Spektatore: 1.200
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 85' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 16' : Dorian KERCIKU ( 1 )
  • 21' : Debatik CURRI ( 1 )
  • 54' : Elis BAKAJ ( 1 )
  • 16' : Franc VELIU ( 1 )
  • 70' : Baco NIKOLIC ( 1 )
  • 80' : Nijas LENA ( 1 )
  • 91' : Hektor IDRIZI ( 1 )