HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14
 Ekipi - Flamurtari [FLA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Shpëtim MOCKAShpëtim MOCKA  Republika e Shqiperise20. Tetor 1989 (34)33--------
 Klodian XHELILIKlodian XHELILI  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Polizoi ARBERIPolizoi ARBERI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)2111--------
 Halim BEGAJHalim BEGAJ  Republika e Shqiperise29. Nentor 1985 (38)1-1---------
 Orjand BEQIRIOrjand BEQIRI  Republika e Shqiperise21. Shkurt 1985 (39)11----------
 Alvaro BISHAJAlvaro BISHAJ  Republika e Shqiperise02. Tetor 1991 (32)1-1---------
 Erjon DUSHKUErjon DUSHKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1985 (39)22----------
 Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1991 (33)33----1-----
 Artan SAKAJArtan SAKAJ  Republika e Shqiperise08. Dhjetor 1980 (43)44----2-----
 Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)44----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --4-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Taulant KUQITaulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (38)33----------
 Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (37)33----1-----
 Lejdi LICAJLejdi LICAJ  Republika e Shqiperise19. Janar 1987 (37)22--1-------
 Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)44----1-----
 Bruno TELUSHIBruno TELUSHI  - (-)33--1-------
 Hair ZEQIRIHair ZEQIRI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1988 (35)44----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-6-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arbër ABILALIAJArbër ABILALIAJ  Republika e Shqiperise06. Qershor 1986 (37)44--1-------
 Brunild PEPABrunild PEPA  Republika e Shqiperise22. Nentor 1990 (33)2-2---------
 Ardit SHEHAJArdit SHEHAJ  Republika e Shqiperise23. Shtator 1990 (33)422---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-7-----
 Stafi i Flamurtari [Flamurtari]

 Funksioni
Ernest GJOKAErnest GJOKA  Republika e Shqiperise25. Janar 1970 (54)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer