HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Ekipi - Flamurtari [FLA]

Foto e Ekipit [Flamurtari]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Shpëtim MOCKAShpëtim MOCKA  Republika e Shqiperise20. Tetor 1989 (34)1818-1-11--1
 Klodian XHELILIKlodian XHELILI  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)761---1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -12--1
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alvaro BISHAJAlvaro BISHAJ  Republika e Shqiperise02. Tetor 1991 (32)211---------
 Halim BEGAJHalim BEGAJ  Republika e Shqiperise29. Nentor 1985 (38)1713451-----1-
 Ardi QEJVANIArdi QEJVANI  - (-)927-1-------
 Erjon DUSHKUErjon DUSHKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1985 (39)2020--1-6-----
 Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)1715221-2---1-
 Artan SAKAJArtan SAKAJ  Republika e Shqiperise08. Dhjetor 1980 (43)1515-1--6-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4116---3-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)1211141-------
 Bruno TELUSHIBruno TELUSHI  - (-)1515-24-3-----
 Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1991 (33)2020-11-2-----
 Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (37)211921215-----
 Orjand BEQIRIOrjand BEQIRI  Republika e Shqiperise21. Shkurt 1985 (39)633-2-1-----
 Polizoi ARBERIPolizoi ARBERI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)1513273-4---1-
 Lejdi LICAJLejdi LICAJ  Republika e Shqiperise19. Janar 1987 (37)1712542-4-----
 Taulant KUQITaulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (38)2222--1-2-----
 Lorenc SHEHAJLorenc SHEHAJ  - (-)6-6-2-------
 Dejvi BREGUDejvi BREGU  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 22237---4-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arbër ABILALIAJArbër ABILALIAJ  Republika e Shqiperise06. Qershor 1986 (37)16142310-1--1--
 Hair ZEQIRIHair ZEQIRI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1988 (35)1918133-3--2--
 Brunild PEPABrunild PEPA  Republika e Shqiperise22. Nentor 1990 (33)181443--4-----
 Ardit SHEHAJArdit SHEHAJ  Republika e Shqiperise23. Shtator 1990 (33)1613353-3-----
 Rofrenc NELAJRofrenc NELAJ  - (-)3-3---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 38248--34-
 Stafi i Flamurtari [Flamurtari]

 Funksioni
Ernest GJOKAErnest GJOKA  Republika e Shqiperise25. Janar 1970 (54)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer