HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Alvaro BISHAJ

Personal data

Picture of Alvaro BISHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Alvaro BISHAJ
Birthday (Age):02. Tetor 1991 (32)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 22FlamurtarivsKastrioti010--------
Saturday September 28PartizanivsFlamurtari100--------
Games total110--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Tomori------------
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari1-1---------
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari211---1-----
Kategoria Superiore 2011-12Tomori44----1-----
Kategoria 1 2011-12Vlora11----------
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari------------
Career Total862---2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TomoriMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12VloraMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMesfushor