HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E diel, 22. Shtator 2013 - 15:00 h

FlamurtariKastrioti
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 22 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Roza Haxhiu" - Lushnje
Match referee(s):Ardian BEQIRI, Kreshnik CJAPI, Ermal BARUSHI, Nertil BREGASI
 
Spektatore: 600
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Flamurtari
Substitution min 21 ::Alvaro BISHAJ <-> Franc VELIUSubstitution min 29 ::Ardi QEJVANI <-> Halim BEGAJSubstitution min 76 ::Ardit SHEHAJ <-> Gledi MICIKarton i verdhe min 45 ::Polizoi ARBERIKarton i verdhe min 71 ::Nijas LENAKarton i verdhe min 82 ::Erjon DUSHKU


Substitution min 54 ::Cate' FONSECA <-> Enco MALINDI Substitution min 63 ::Elton MUCOLLARI <-> Artan KARAPICI Substitution min 69 ::Nertil FERRAJ <-> Jetmir SEFA Gol min 75 ::Nertil FERRAJKarton i verdhe min 17 ::Enco MALINDIKarton i verdhe min 33 ::Jetmir SEFAKarton i verdhe min 48 ::Artan KARAPICIKarton i verdhe min 85 ::Ilion LIKAKarton i verdhe min 91 ::Erald TURDIUGol min 75 ::Nertil FERRAJKarton i verdhe min 17 ::Enco MALINDIKarton i verdhe min 33 ::Jetmir SEFAKarton i verdhe min 48 ::Artan KARAPICIKarton i verdhe min 85 ::Ilion LIKAKarton i verdhe min 91 ::Erald TURDIU
Kastrioti
 Eventet
Gol
  • 75' : Nertil FERRAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 45' : Polizoi ARBERI ( 1 )
  • 71' : Nijas LENA ( 1 )
  • 82' : Erjon DUSHKU ( 1 )
  • 17' : Enco MALINDI ( 1 )
  • 33' : Jetmir SEFA ( 1 )
  • 48' : Artan KARAPICI ( 1 )
  • 85' : Ilion LIKA ( 1 )
  • 91' : Erald TURDIU ( 1 )