HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Ardi QEJVANI

Personal data

Picture of Ardi QEJVANI
Name:Ardi QEJVANI
Jersey Number:4
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31VllazniavsFlamurtari010--------
Sunday September 22FlamurtarivsKastrioti010--------
Saturday September 28PartizanivsFlamurtari010--------
Saturday October 05BesavsFlamurtari100--------
Sunday November 24FlamurtarivsVllaznia010--------
Sunday December 08FlamurtarivsTeuta010--------
Sunday March 02FlamurtarivsTirana010--------
Sunday March 16FlamurtarivsTeuta100--------
Sunday April 20LushnjavsFlamurtari010--------
Games total270--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari------1-----
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari------------
Kategoria 1 2014-15Luftetari------------
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari514-1-------
EUROPA League 2012-13Flamurtari------------
Career Total514-1-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariMesfushor