HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 12 - E diel, 24. Nentor 2013 - 14:04 h

FlamurtariVllaznia
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 24 Nentor 2013
Match Time :14:04 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Enea JORGJI, Astrit MAHMUTI, Emigers GANCI
 
Spektatore: 800
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Flamurtari
Substitution min 46 ::Arbër ABILALIAJ <-> Brunild PEPASubstitution min 68 ::Ardi QEJVANI <-> Halim BEGAJPenallti min 15 ::Hair ZEQIRIDemtim min 66 ::Halim BEGAJGol min 72 ::Arbër ABILALIAJGol min 79 ::Hair ZEQIRIKarton i verdhe min 24 ::Hair ZEQIRIKarton i verdhe min 29 ::Erjon DUSHKUKarton i verdhe min 41 ::Lejdi LICAJ


Substitution min 54 ::Florind BARDULLA <-> Amarildo BELISHA Substitution min 74 ::Olsi GOCAJ <-> Ervis KRAJA Substitution min 79 ::Jurgen GJINI <-> Ndricim SHTUBINAGol min 45 ::Arsen HAJDARIKarton i verdhe min 24 ::Amarildo BELISHAGol min 45 ::Arsen HAJDARIKarton i verdhe min 24 ::Amarildo BELISHAGol min 45 ::Arsen HAJDARIKarton i verdhe min 24 ::Amarildo BELISHAGol min 45 ::Arsen HAJDARIKarton i verdhe min 24 ::Amarildo BELISHA
Vllaznia
 Eventet
Penallti
 • 15' : Hair ZEQIRI ( 1 )
  Demtim
  • 66' : Halim BEGAJ ( 1 )
   Gol
   • 72' : Arbër ABILALIAJ ( 1 )
   • 79' : Hair ZEQIRI ( 1 )
   • 45' : Arsen HAJDARI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 24' : Hair ZEQIRI ( 1 )
   • 29' : Erjon DUSHKU ( 1 )
   • 41' : Lejdi LICAJ ( 1 )
   • 24' : Amarildo BELISHA ( 1 )